niedziela, 21 sierpnia 2022 13:28 / Wydarzenia /

Toporkowanie …

Toporkowanie …

,, Jest w ciele ludzkim zdolność wyrażania miłości, tej miłości, w której człowiek staje się darem ‘’
Jan Paweł II

Dnia 23 lipca 2022 roku w kościele parafialnym w Roczynach sakramentalne TAK wypowiedzieli sobie druhna naszej jednostki Magdalena Mazgaj oraz jej wybranek Sebastian Wejster. Zgodnie z tradycją druhowie z naszej jednostki, towarzyszyła młodej parze w czasie zaślubin. Następnie w asyście wozów bojowych odbył się przejazd na salę weselną do naszej remizy.

Kochana Magdaleno, drogi Sebastianie w imieniu wszystkich strażaków z OSP Roczyny, życzymy Wam samych pogodnych dni, wzajemnego zrozumienia, miłości oraz szczęścia.

 

Dnia 14 sierpnia 2022 roku w kościele parafialnym w Roczynach sakramentalne TAK wypowiedzieli sobie również nasz druh Adrian Rajda oraz jego wybranka Julia Stanek. Strażacy z naszej jednostki towarzyszyli młodej parze w tym ważnym dla nich dniu. Po przejściu młodej pary przez szpaler i złożeniu życzeń, druhowie odprowadzili w asyście wozów bojowych nowożeńców na salę weselną.

Kochana Julko, drogi Adrianie w imieniu wszystkich strażaków z OSP Roczyny, życzymy wam wszystkiego najlepszego, dużo miłości oraz samych wspaniałych chwil.